Jump to content

[Sims 4] WickedWhims Polish Translation | Polskie Tłumaczenie - [15.02.2018] UPDATED!


Recommended Posts

On 6/27/2018 at 3:00 PM, Mysia1991 said:

Mam  pytanie   czy  mod  obecnie będzie aktualizowany  bo chyba   po   ostatniej aktualizacji   nie działa  prawidłowo   ,a  bynajmniej   nie chce mi wyskoczyć folder WW  więc wrócę do orginalnej   formy.

Kurde, ludzie. Zamiast patrzeć tylko na wątek WW, przejrzyjcie forum. To tłumaczenie jest nieaktualne. To pobierajcie.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 11/22/2018 at 3:36 PM, epos199 said:

No to niech ktoś inny przetłumaczy bo troche dziwnie miec angielsko-poslkie tłumaczenie :P 

Z tego co wiem   to autor   chyba  o nazwie Archangel   tłumaczy. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 1/8/2018 at 4:39 PM, Myszka_Pyszka said:

 

Polish translation of WickedWhims mod for The Sims 4

 

wicked.png.fad61598e7c2b0979ca15ca862ca9114.png

 

Polskie tłumaczenie moda WickedWhims do The Sims 4

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

ENGLISH:

Somebody before tried to make make Polish translation already but it was full of translation and syntax errors and now it even looks like it is not getting any updates anymore.

So I tried my best to translate everything as it should be to Polish language.

 

Translation compatible with WW version  3.2.4.122f - [11 February 2018]tested, fully functional and is compatible with older versions WickedWhims.

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

POLSKI:

Ktoś próbował już wcześniej zrobić polskie tłumaczenie, jednak było ono pełne błędów - teraz nawet wygląda na to, że autor poprzedniego tłumaczenia już go nie aktualizuje.

Dlatego postarałam się jak najlepiej przetłumaczyć wszystko tak, jak powinno być na język polski.

 

Tłumaczenie aktualne z wersją WW 3.2.4.122f - [11 Luty 2018] - przetestowane, w pełni funkcjonalne i kompatybilne ze starszymi wersjami WickedWhims.

 

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

Instalacja / Installation:

1. Pobierz plik / Download file   [ WickedWhims_LP_POL_by_MyszkaPyszka [15-02-2018].rar ] 

2. Rozpakuj plik .package / Unpack .package file

3. Skopiuj plik .package do folderu WickedWhims / Copy .package file to WickedWhims folder

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

W razie znalezienia przez Was jakichkolwiek błędów proszę o informacje w tym poście,
będę starała się wszystko na bieżąco poprawiać i aktualizować!!

 

 

======================================================================================================

======================================================================================================


UPDATED     [15 February 2018]     UPDATED
ZAKTUALIZOWANE      
[15 Luty 2018]      ZAKTUALIZOWANE

- POLISH translation for WW 3.2.4.122f

 

WickedWhims_LP_POL_by_MyszkaPyszka [15-02-2018].rar

 

If you have any errors un-packing the file please use 7-zip

W przypadku jakichkolwiek problemów z rozpakowanie użyj programu 7-zip

 

 

kiedy zrobisz tlumaczenie do wersji 4.3.5.139j?

 

Link to comment

Czemu nie działają mi w sims 4 Wicked Whoohoo mode
Noż cholera chyba wszystko zrobiłam a nadal nie działa, oprócz tego że w tworzeniu simsa pojawia mi się w wyborze charakteru Wickedsim i nic poza tym. Pobrałam plik z polecanej strony z yt i dużo osóbu z nej ściągało , otworzyłam wypakowała do modów PACKAGE i co wszystko jest i wickedwork i wickedwhims a w simsach mi się nie włącza nie wiem może coś ominęłam o czymś zapomniałam może źle ściągnęłam jak chcecie może dać linki do stron z których w ściągaliście ten mod może mój plik był popsuty bo mody mi inne działają.

Link to comment
On 2/9/2019 at 6:44 PM, loverquebo said:

kiedy zrobisz tlumaczenie do wersji 4.3.5.139j?

 

Przecież  ona   już  tego nie tłumaczy ,a  przejął to inny  autor .Szczerze  ja raz nie dopatrzyłam się tego ale autor wstawił  link. 

On   teraz tłumaczy  . 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Witajcie szukam osób do pomocy przy tłumaczenie moda ponieważ wszyscy poprzedni autorzy nie aktualizowali swoich tłumaczeń wiec pomyślałem żeby zrobić nowe tłumaczenie do wersji  4.3.5.140.8.

 

W plikach tekstowych dodałem tekst który trzeba przetłumaczyć 

 

Już trochę przetłumaczyłem 

 

Jak ktoś chciał by pomóc , proszę napisz 

 

Szukam osoby który zna dobrze angielski a nie z google tłumacz

Nowy dokument tekstowy (6).txt Nowy dokument tekstowy.txt Nowy dokument tekstowy (2).txt Nowy dokument tekstowy (3).txt Nowy dokument tekstowy (4).txt Nowy dokument tekstowy (5).txt

Link to comment

Moi drodzy,

wybaczcie mi brak aktywności przez bardzo długi czas...

 

Powoli wracam do aktualizacji tłumaczenia :)  ♥ 

Przepraszam jeszcze raz, mam nadzieję, ze nadchodzące tłumaczenie wynagrodzi Wam brak aktualizacji przez tak długi okres czasu ♥♥♥ 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use