Jump to content

[SIMS4] WickedWhims Polish Translation (WickedWhims Polskie tłumaczenie) (18.05.2018)


Recommended Posts

View File

Long story short. This is newest, polish translation for WickedWhims, because Myszka_Pyszka doesn't update their work. Hope you enjoy.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA

 

Wszelkie tłumaczenia są przeze mnie robione w wolnym czasie i hobbystycznie. Nie jestem profesjonalnym tłumaczem i w żaden sposób na nich nie zarabiam. Aktualizuję tłumaczenia rzadko z powodu problemów z programami do tłumaczenia i brakami wolnego czasu.

 

Nie ma co tu za wiele gadać. Jest to aktualne tłumaczenie WickedWhims, z racji że osoba, która poprzednio się tym zajmowała nie aktualizuje swojej pracy. Przetłumaczone jest ~90% rzeczy. Wiadomo, są takie rzeczy, których tłumaczyć się nie da, albo tłumaczenie jest idiotyczne, to takie rzeczy zostawiłem bez zmian. Mam nadzieję, że to docenicie.

 

W razie czego proszę pisać jakbyście znaleźli jakieś błędy (najlepiej ze screenami), to będę starał się poprawiać gdy uzbiera się ich duża ilość. Proszę pamiętać, że nie jestem profesjonalnym tłumaczem.

 



View File

 

Link to comment
6 minutes ago, Foxia777 said:

Wlasnie sciagnelam :smile:

Dzieki, mam nadzieje, ze bedzie super :smile: 

Chociaz uwazam, ze nawet "idiotyczne" zdania powinno sie tlumaczyc, odbiegajac od doslownosci - zostawiajac sens

Raczej wolałem unikać tłumaczenia "Footjob", bo nie ma to jakiegoś rozsądnego tłumaczenia na polski :smile: Wiem, że są błędy, bo już wyłapałem kilka, ale na razie nie ruszam. Może ktoś znajdzie coś więcej.

Link to comment
On 18.05.2018 at 8:35 PM, Foxia777 said:

Wlasnie sciagnelam :smile:

Dzieki, mam nadzieje, ze bedzie super :smile: 

Chociaz uwazam, ze nawet "idiotyczne" zdania powinno sie tlumaczyc, odbiegajac od doslownosci - zostawiajac sens

PS: a planujesz moze przetlumaczyc mod z dragami?

 

 

Na chwilę obecną kontaktowałem się tylko z autorką wicked perversions, ale jeżeli będzie zapotrzebowanie to możliwe że i do tego usiądę

 

Edit: Napisałem do Basemental, czy nie będzie mieć nic przeciwko, czekam na odpowiedź. 

Poza tym mam zgodę od NisaK na tłumaczenie wicked perversion.

 

Dla wielu może to być dziwne, że pytam o pozwolenie, ale nie chcę się zwyczajnie kłócić bez sensu.

 

Edit2: Odezwał się właśnie autor Basemental Drugs, więc będzie i on.

Link to comment
11 hours ago, AlmaBrasileira said:

Zamiast "pieszczoty" dałabym "gra wstępna".

-----

Nie wiem, czy to błąd moda, ale dwukrotnie na liście pojawia się "Handjob".

Druga sprawa: "Niech dzieje się, co chce" -> tu powinien być przecinek.

Jeśli coś jeszcze znajdę, to dopiszę.

Uwzględnię sugestię, co do Handjob to jest do pobrania już wersja 1.0.1 w której to już poprawiłem. Chyba, że jeszcze gdzieś się zapodziało

 

53 minutes ago, Foxia777 said:

Haha, faktycznie footjob nie trzeba tlumaczyc :smiley:

Tlumaczenie dziala super, poki co nie zauwazylam razacych bledow, na pewno jeden z nastrojnikow jest calkowicie nieprzetlumaczony

Możesz dać screen tego nastrojnika?

Link to comment
12 hours ago, Archangl said:

Uwzględnię sugestię, co do Handjob to jest do pobrania już wersja 1.0.1 w której to już poprawiłem. Chyba, że jeszcze gdzieś się zapodziało

Mam dziś dużo czasu, to posprawdzam czy wszystko jest na swoim miejscu i dam znać, jeśli coś wyłapię. ;) 

 

-----

Nie znalazłam błędów w tej chwili.

Link to comment
42 minutes ago, Foxia777 said:

Poki co znalazlam to:

Zrzut ekranu (14).png

Zrzut ekranu (15).png

Zrzut ekranu (16).png

Błąd musi leżeć po Twojej stronie. Spróbuj w nazwie pliku ze spolszczeniem dodać na samym początku wykrzyknik i upewnij się, że spolszczenie jest w tym samym folderze co mod.

 

Krótko mówiąc "nie wiem, u mnie działa" ;)

Link to comment

@Foxia777, spróbuj zrobić tak:

1. Wywal wszystkie mody (mody, CC możesz zostawić).

2. Pobierz jeszcze raz moda i tłumaczenie.

3. Stwórz w folderze "Mods" osobny folder na WW i nazwij go najlepiej "WickedWhims Mod".

4. Wypakuj tam pliki moda oraz tłumaczenie.

5. Włącz grę i rozpocznij nową rozgrywkę, żeby zobaczyć, czy działa.

 

image.png.4a43e1bcd17fc9f2ac1034c6d21087b3.png

Link to comment
  • 3 weeks later...
4 hours ago, SmokeinCaptivity said:

Hej. W jakim programie są te pliki? Bo nie mogę ich otworzyć ;/

To jest plik .package i nie musisz go otwierać. Po prostu skopiuj go fo folderu sims 4 w dokumentach: pliki użytkownika>dokumenty>Electronic Arts>The Sims 4>Mods

I już:)

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use