Jump to content

VBB Very Big Bottom CBBE Body [April 03, 2013]

Recommended Posts

• 4 years later...
On 20.03.2013 at 04:04, Niobia said:

İşte yaptığım bir vücut kayması gövdesi. Ayrıca kaydırıcı hazır ayarlarını da ekledim.

Bu bir BBP gövdesidir, bu yüzden bir iskelete ve CBBEv3 cildine ihtiyacınız var.

NMM'yi kurmak veya manuel rotaya gitmek için kullanabilirsiniz.

Bu mod hakkında biraz:

Bunun arkasındaki fikir, sadece büyük bir popo kipine sahip olmaktı. "Normal" büyüklükteki bedenleri hiç umursamadım ve büyük göğüs kipleri iyiydi, ama bunu benim fantezi kişiliklerim için gerçekten istemedim. Kullandığım kişisel bir bedendi ve daha küçük bedenin niyeti küçük göğüsler ve büyük bir kıçı varken, büyük beden çok büyük ama süper çılgın göğüsler ve gerçekten çok büyük bir tabana sahipti. genel teması hala büyük bir alt olmak ile alt ve meme büyüklüğü çeşitliliği. Bu yüzden, büyük bedenin gülünç derecede büyük olduğunu, kasıtlı olduğunu fark ediyorum. Neyse, önceden belirlenmiş ayarlarla birlikte ayarlanabilir.

Güncelleme:

(Yeni ayarlanmış sürgüleri ekledim)

Oyunum için cesetleri değiştirmeye çalışıyorum. Hala aynı büyük alt temayla aynı, ancak bence kalitesi ilk bakışta olduğu gibi daha kıvrımlı ve daha az bloklu göründüğü için biraz daha iyi. Vücudunda herhangi bir vücut parçası ile ilgilenen varsa bunu paylaşabilirim. Bu kez daha büyük bir popo, daha geniş kalçalar ve daha büyük kalçalar / bacaklar için gittim. Göğüsleri daha da yuvarlak hale getirdim ve aynı küçücük göğüslerin aynı temasını gerçekten büyük olanlar için sakladım.

Popo / kalça / bacaklar / uyluk büyüklüğü için, büyükden gerçekten kocamana kadar uzanır. Elbette daha az gerçekçi, ama bence güzel görünüyor. Ben gidiyordu bu ama daha az abartılı.

Yeni Ekran Görüntüsü: Bu resimdeki vücut 0,7 (% 70) ağırlığında ayarlanmış. Ayrıca RaceMenu aracılığıyla kafasını biraz daha büyüttüm.

Gizli içerikleri göster

Post-44063-0-62908000-1365004282_thumb.jpg

İNDİRİLENLER

VBB Vücut -  VBB - Çok Büyük Alt Body.rar

Ayna - http://www.mediafire.com/?3r6gppw2jb9s83h

VBB Body Preset Sürgü BodySlide için Dosya -  VBB Sliders.rar

Ayna - http://www.mediafire.com/?awp513sjzmoj6k0

VBB ALT (Daha Yeni) BodySlide için Ön Ayarlı Sürgü -  VBBe ALT.xml

Zırhlar için başka bir sürgü hazır ayarını ekledim. Göğüs şeklini ve popo şeklini pek çok kıyafete "sığacak" şekilde ayarlamıştım. Yine de sadece bir ön ayar, her bir vanilya zırhını ayarlarken, herkes için küçük değişiklikler yaptım ama VBB Giyim ön ayarını onlar için temel olarak kullandım.

Bu beden için bu zırhları yükleme iznim yok, izin istemiyorum ve neden "forumun" nedenlerini bu forumlardan uzak tutmak istiyorum. Ön ayarları sağlıyorum, böylece bu vücudu seven herkes zırhları ayarlamak için bodyslide kullanabilir. Her ne kadar zaten bodyslide kullanıyorsanız veya yine de kullanıyorsanız, diğer bedenlerden memnun olmayanlar için şiddetle tavsiye ettiğim bir şey, zaten kendi bedeninizi yapma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Orada. Bununla birlikte, bununla skyrim oynamaktan başka, bununla daha fazla bir şey yapmayı planlamıyorum.

Herhangi bir nedenden dolayı poponun daha büyük olmasını istiyorsanız bu iskeleti kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim:  http://www.loverslab.com/topic/11766-ebbpbig-boobsbig-asshair/ İskelet "Donwload Mod -Big Göt-". Daha büyük bir popo ve göğüsler için bir iskelet de var.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Gizli içerikleri göster

Post-44063-0-30237600-1363743752_thumb.jpgPost-44063-0-39358800-1363743710_thumb.jpgPost-44063-0-15216300-1363743784_thumb.jpgPost-44063-0-83101400-1363745079_thumb.jpg

inb4:

"vay"

"ne arsız bir mod"

"youtube bağlantısı efendim çok karıştırın"

"Bu iğrenç ama iyi bir iş"

"yol çok büyük"

Bunu duydum ve bu iki gün boyunca bu kadar çok püf noktası oldu.

thank