Jump to content

Anybody from Croatia?


germanicus

Recommended Posts

no problemo

ali osobno mislim da bi ovaj topic trebao biti samo za upoznavanje a ostatak konverzacije da bi se trebao odvijati preko pm-a

s tim da na mene ne računaš jer ja ti i nisam baš pretjerano druželjubiv

zato i preferiram belosvetske forume jer mi se sviđa skrivati u sjeni anonimnosti ;)

Link to comment

Bok, hvala na javljanju. Meni se sviđa što je forum malo više bacio naglasak na sex. Za sve ostale modove odem na nexus. No, premda ima malo više sex modova, ovaj forum nudi i dosta drugih. Čuj, ja sam tu "stalna ptica" pa ako ti nešto zatreba, slobodno mi pošalji poruku na PM. Drago mi je da si se javio. :)

Link to comment

 

Never been there how cool is Croatia ? How's crime and living expenses?

very very low crime rate and very expensive for locals thanks to so many taxes

 

 

Thanks to turists, more like.

U Dubrovniku je kava 30 kuna a za hotel moram dic hipoteku, ljudi su jebeno poludili...

 

Link to comment

 

 

Never been there how cool is Croatia ? How's crime and living expenses?

very very low crime rate and very expensive for locals thanks to so many taxes

 

 

Thanks to turists, more like.

U Dubrovniku je kava 30 kuna a za hotel moram dic hipoteku, ljudi su jebeno poludili...

 

 

ma nisu krivi furešti nego naš mentalitet

svi bi htjeli preko noći postat milijunaši

Link to comment

nonusnomeni - hvala ti da si odgovorio na pitanje o skupoći umjesto mene. Namjeravao sam mu odgovoriti, međutim, tada mi se nije dalo. Svaka čast na podršci.

 

chaos63 - svugdje u našoj zemlji varaju i kradu. To je postao zaštitni znak, kako naše države (političara) tako i naroda. I slažem se, mentalitet ovoga naroda otišao je u kurac. Svi bi brzu lovu na uštap sirotinje i radnika, pa onda i turista, a usloga je toliko loša da je sramota reći da je usluga ono što nude.

Link to comment

Hej, DMCDante, zašto popišane Bosne?! Meni je Bosna full OK. Hvala ti na javljanju.

 

Popišana je što se zovem Robert a ne Ragib ili Ramiz, sad će 3 godine da nemogu dospijeti do posla tako da sam očajan. Na sreću posjedujem hrvatsku putovnicu pa ćim bude nekog novca odoh ja iz ove rupe.

Link to comment

 

Hej, DMCDante, zašto popišane Bosne?! Meni je Bosna full OK. Hvala ti na javljanju.

 

Popišana je što se zovem Robert a ne Ragib ili Ramiz, sad će 3 godine da nemogu dospijeti do posla tako da sam očajan. Na sreću posjedujem hrvatsku putovnicu pa ćim bude nekog novca odoh ja iz ove rupe.

 

 

pffffft...bosna mora da je puseci krater, cim vidis hrvarsku kao "upgrade". Ako nisi primjetio, svi bjeze u svabiju i svajcarsku glavom bez obzira momentalno kad izadu iz faksa.

Bolje ti teraj negdje drugdje...

 

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use