Jump to content

[SIMS4] WickedWhims Polish Translation (WickedWhims Polskie tłumaczenie) (18.05.2018) 1.0.1


About This File

Long story short. This is newest, polish translation for WickedWhims, because Myszka_Pyszka doesn't update their work. Hope you enjoy.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA

 

Wszelkie tłumaczenia są przeze mnie robione w wolnym czasie i hobbystycznie. Nie jestem profesjonalnym tłumaczem i w żaden sposób na nich nie zarabiam. Aktualizuję tłumaczenia rzadko z powodu problemów z programami do tłumaczenia i brakami wolnego czasu.

 

Nie ma co tu za wiele gadać. Jest to aktualne tłumaczenie WickedWhims, z racji że osoba, która poprzednio się tym zajmowała nie aktualizuje swojej pracy. Przetłumaczone jest ~90% rzeczy. Wiadomo, są takie rzeczy, których tłumaczyć się nie da, albo tłumaczenie jest idiotyczne, to takie rzeczy zostawiłem bez zmian. Mam nadzieję, że to docenicie.

 

W razie czego proszę pisać jakbyście znaleźli jakieś błędy (najlepiej ze screenami), to będę starał się poprawiać gdy uzbiera się ich duża ilość. Proszę pamiętać, że nie jestem profesjonalnym tłumaczem.

 


What's New in Version 1.0.1

Released

Poprawiłem wyświetlanie się "Handjob" zamiast "Footjob"×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use