Jump to content

Tłumaczenia do Modów || Karola_xx


Recommended Posts

Tłumaczenia do Modów || Karola_xx

View File

Hej, a więc jest to moje pierwsze amatorskie tłumaczenie moda Basemental Alcohol! Jest on w pełni nie kompletny, ze względu na przetłumaczone dwa pliki, ale chwilowo nie mam czasu by go dokończyć (za dużo też nie stracą osoby, które nie posiadają dodatku Życie Eko, ponieważ plik pod nazwą Beer Brewing Station (Optional).package jest dostępny tylko z wcześniej wymienionym dodatkiem). Jak wspomniałam jest to całkowicie amatorskie tłumaczenie, ale stwierdziłam, że skoro już się go podjęłam to podzielę się tym z resztą.

 

W przyszłości planuje więcej tłumaczeń również innych modów, z których sama korzystam i brakuje mi w nich polskiego akcentu!

 

UWAGA! W tym tłumaczeniu pojawiają się przekleństwa i inne słowa za cenzurą.

 

Jeśli znaleźliście jakieś błędy to nie wstydźcie się i napiszcie mi o tym! :D 

 

Aby pobrać te tłumaczenie, niezbędny wam jest do tego główny mod, który znajdziecie tutaj: https://basementalcc.com/basemental-alcohol/

 

Po zainstalowaniu moda usuwacie pliki: Basemental Alcohol.package i Basemental Real Drink Names (Optional).package i w ich miejsce wklejacie moje tłumaczenie. Ze względu na to, że jestem laikiem w tych sprawach przetłumaczyłam cały plik, zamiast dodać tylko opcję tłumaczenia do niego (kompletnie nie wiem na razie jak to się robi >.<)

 

Życzę wam miłej gry!

 

 

 

Tym razem przychodzę z tłumaczeniem niewielkiego moda "SetFamily Relationships"! By tłumaczenie zadziałało wpierw musicie pobrać stąd modyfikacje: https://www.patreon.com/posts/36364466

 

Tak jak w przypadku Basemental Alcohol, po pobraniu moda usuwanie z niego pliki oprócz pliku z oznaczeniem .ts4script i wklejacie tłumaczenie ode mnie!

 


 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...