Jump to content

Can some help me with translate?


Recommended Posts

23 hours ago, Vito Scaletta said:

Hello guys i have a question.

How i can make WickedWhims translate because the czech translate is really old and i mean it will be great when some body make new version of it, i have time and good english for that kind of text so can some body tell me how i can do it?

Thanks for help.

Ahoj. Ježek nabízí adopci překladu. Napiš mu.

Edit: Nebo překlad k adopci? Přeber si to ?

Link to comment
11 hours ago, Vito Scaletta said:

Já bych to klidně bral jenom vědět jak se to dělá :D

Zkus ho kontaktovat. Je to milej pán a třeba ti to rád vysvětlí a pomůže. Co, kde a k čemu. Já sám vim prd. Mě čeština u těch sprostárniček vůbec nesedí, Takže jí oceňuju ale nepoužívám. Ale jak píšu, napiš mu a on ti napíše a pak si budete psát co a jak a kam napsat ? ............ ?. A nebo smaž tenhle topic a založ novej a někdo ti poradí. Páč si myslim že když už sme sem napsali česky, tak to budou anglicky mluvící ignorovat.

Link to comment
On 10/19/2018 at 12:21 PM, Klaxon said:

Zkus ho kontaktovat. Je to milej pán a třeba ti to rád vysvětlí a pomůže. Co, kde a k čemu. Já sám vim prd. Mě čeština u těch sprostárniček vůbec nesedí, Takže jí oceňuju ale nepoužívám. Ale jak píšu, napiš mu a on ti napíše a pak si budete psát co a jak a kam napsat ? ............ ?. A nebo smaž tenhle topic a založ novej a někdo ti poradí. Páč si myslim že když už sme sem napsali česky, tak to budou anglicky mluvící ignorovat.

Hehe :) to je stejně jedno jestli to přehlídnou já stejně napíšu Ježkovy a snad se sním nějak domluvím ;)

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use