Jump to content

Gang Rape Mod: Threesome Double The Pain Czech translation


5 Screenshots

About This File

Toto NIE JE Globálny režim skupinového znásilnenia, to znamená, že iba tí, ktorí majú tieto vlastnosti, vyvolajú reakciu na znásilnenie, aby ste zabránili tomu, aby všetci simíci prepísali akýkoľvek sex ako znásilnenie. To nespôsobuje zníženie vzťahu, ak chcete túto funkciu, prejdite na kolekciu prvej fázy od H-Core. Reakcia na skupinové znásilnenie prinesie obeti smutnú náladu a dvom násilníkom veselú náladu. Nebol jeden násilník dostatočný? Teraz dvaja násilníci zdvojnásobia bolesť a dvojnásobnú rozkoš! 

 

Vyžaduje Wicked Whims Sex Animácie | Časť kolekcie druhej fázy

 

Postupujte podľa pokynov krok za krokom , inak to nebude fungovať. Musíte použiť sociálnu črtu Skupinové zásilnenie (Násilník) CAS pre dvoch mužských násilníkov a Skupinové znásilnenie (Obeť) pre ženskú obeť. Keď všetci traja ľudia získajú vlastnosti, použite prvého mužského násilníka, aby ste mali najskôr párový sex so ženskou obeťou. Kým majú sex, použite druhého násilníka, aby ste sa pripojili k párovému sexu, aby ste sa stali skupinovým znásilnením v trojici. Tento mod je pre pokročilých serióznych hráčov.

 

Mod si stiahnete : TU

 

Moje ďalšie preklady modov pre hru The Sims 4 nájdete TU

 

 

 

Ak nájdete v mojich prekladoch chybu prosím o jej nahlásenie. Som Slovák a čeština nie je moja najsilnejšia stránka

Ďakujem za priazeň, vaše lajky a podporu, Vážim si toho a teším sa z toho

Prajem príjemnú zábavu pri hraní s mojimi prekladmi×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use