Jump to content

[SIMS4] Polish translation for WickedWhims - for update v162g [22.01.2021] [Projekt skończony]


Recommended Posts

19 minutes ago, Sajkodeliki said:

cześć, mam problem z uruchomieniem tego moda. Nie jestem w stanie go wypakować. Korzystam z winRARa, a jednak plik pobiera mi się w formacie, z którym nie jestem w stanie nic zrobić

 

Jeśli plik pobiera Ci się w formacie .package to wystarczy od razu wrzucić go do folderu z modem, nie potrzebny jest winRAR.

Link to comment

Czy ktoś może mi pomóc? Nie potrafię w ustawieniach znaleźć czegokolwiek dotyczącego ustawień cykli menstruacyjnych, owulacji, ciąża jest tylko z MCC ale i tak nie to o co mi chodzi. Otóż grając z tym modem owulacja simkom przychodzi mi co 8 dni, z czego i tak czasem nie zajdzie w ciążę i później czekanie do kolejnej owulacji trochę schodzi. Kiedyś w innej wersji moda można było ustalać procentowe szanse zajścia w ciążę i co ile występuje cykl oraz owulacja. Teraz nie da się? A jeśli na pewno nie ma już takich ustawień, to wiecie może czy mimo moda przy seksie bez zabezpieczeń i bez trwającej owulacji simka zajdzie w ciążę np przy pomocy cech z gry? (Chodzi mi tu o cechy nagrody związane z płodnością, cecha parceli, masaż płodności).

Link to comment
3 hours ago, maggda9898 said:

Czy ktoś może mi pomóc? Nie potrafię w ustawieniach znaleźć czegokolwiek dotyczącego ustawień cykli menstruacyjnych, owulacji, ciąża jest tylko z MCC ale i tak nie to o co mi chodzi. Otóż grając z tym modem owulacja simkom przychodzi mi co 8 dni, z czego i tak czasem nie zajdzie w ciążę i później czekanie do kolejnej owulacji trochę schodzi. Kiedyś w innej wersji moda można było ustalać procentowe szanse zajścia w ciążę i co ile występuje cykl oraz owulacja. Teraz nie da się? A jeśli na pewno nie ma już takich ustawień, to wiecie może czy mimo moda przy seksie bez zabezpieczeń i bez trwającej owulacji simka zajdzie w ciążę np przy pomocy cech z gry? (Chodzi mi tu o cechy nagrody związane z płodnością, cecha parceli, masaż płodności).

Cześć,

aby ustawić tryb procentowy wchodzisz w Wicked... -> Ustawienia -> Ustawienia płci -> Ustawienia ciąży -> Tryb ciąży -> Tryb prosty

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mam problem i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi dlatego proszę was o pomoc.

Mianowicie kiedy załaduję moda do gry i kiedy wejdę do którejkolwiek rodziny robi się coś bardzo dziwnego.

Panel pór roku jest wyczyszczony - po prostu pusta ramka. Jakakolwiek komenda dla sima zaczyna się tylko wtedy kiedy zapauzuję grę i wcisnę play.

Czas stoi w miejscu, jednak wszystko do okoła żyje swoim życiem. Czym może to być spowodowane? 

Gram na Macu, wszystkie aktualizacje zainstalowane, tak samo jak i aktualizacje moda. Dodam tylko, że mam załadowany tylko ten mod.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
6 minutes ago, iwonkaa21 said:

Witam 

mam mały problem może to jest bug nie wiem ale {moi simowie mają penisy na czole ,Lewitujące języki ?

pomocy  nie wiem jak to naprawić 

Masz coś poza Wicked Whims? Nisa's Wicked Perversion, Basemental Drugs lub coś z tego zakresu?

Link to comment
7 minutes ago, iwonkaa21 said:

usunę chyba i odnowa to ogarnę i zostawię tylko wicked 

Spróbuj. Możliwe, że jakiś konflikt wszedł i o ile to nie wina plików od Dumbaby to warto zgłosić to na dziale technicznym wicked whims. Masz najnowszą wersję Wicked Whims? To może być też powodem.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej. Mam pytanie. W sumie za każdym razem zrzucam sobie tłumaczenie do finalnego pliku moda. Jakoś nie lubię osobno :P
Tylko tak teraz patrzę sobie i mam pytanie. Podstawę tłumaczenia wziąłeś z wersji z Patreonu? Bo wersja twojego tłumaczenia ma ponad 2000 linijek gdzie public po ściągnięciu ma 800.

Czy po prostu to jakieś brakujące linijki? xddd Pytam bo ostatnio siedziałem i ustawiałem pod siebie tłumaczenie kopiując i edytując te 200 linijek :P

Link to comment
11 hours ago, Crives said:

Hej. Mam pytanie. W sumie za każdym razem zrzucam sobie tłumaczenie do finalnego pliku moda. Jakoś nie lubię osobno :P
Tylko tak teraz patrzę sobie i mam pytanie. Podstawę tłumaczenia wziąłeś z wersji z Patreonu? Bo wersja twojego tłumaczenia ma ponad 2000 linijek gdzie public po ściągnięciu ma 800.

Czy po prostu to jakieś brakujące linijki? xddd Pytam bo ostatnio siedziałem i ustawiałem pod siebie tłumaczenie kopiując i edytując te 200 linijek :P

Tak, zawiera ona tłumaczenie pod patreona, z nowościami tam zawartymi, aby szybciej wydawać kolejną wersję, gdy ujrzy ona światło dzienne. 

Edit: jest 5 plików do przetłumaczenia, jeden tam ma 800+, drugi 500+ i dodając każdy wychodzi coś ponad 2k linijek tekstu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use