Jump to content

[Sims 4] WickedWhims Polish Translation | Polskie Tłumaczenie - [15.02.2018] UPDATED!


Recommended Posts

 

Polish translation of WickedWhims mod for The Sims 4

 

wicked.png.fad61598e7c2b0979ca15ca862ca9114.png

 

Polskie tłumaczenie moda WickedWhims do The Sims 4

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

ENGLISH:

Somebody before tried to make make Polish translation already but it was full of translation and syntax errors and now it even looks like it is not getting any updates anymore.

So I tried my best to translate everything as it should be to Polish language.

 

Translation compatible with WW version  3.2.4.122f - [11 February 2018]tested, fully functional and is compatible with older versions WickedWhims.

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

POLSKI:

Ktoś próbował już wcześniej zrobić polskie tłumaczenie, jednak było ono pełne błędów - teraz nawet wygląda na to, że autor poprzedniego tłumaczenia już go nie aktualizuje.

Dlatego postarałam się jak najlepiej przetłumaczyć wszystko tak, jak powinno być na język polski.

 

Tłumaczenie aktualne z wersją WW 3.2.4.122f - [11 Luty 2018] - przetestowane, w pełni funkcjonalne i kompatybilne ze starszymi wersjami WickedWhims.

 

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

Instalacja / Installation:

1. Pobierz plik / Download file   [ WickedWhims_LP_POL_by_MyszkaPyszka [15-02-2018].rar ] 

2. Rozpakuj plik .package / Unpack .package file

3. Skopiuj plik .package do folderu WickedWhims / Copy .package file to WickedWhims folder

 

======================================================================================================

======================================================================================================

 

W razie znalezienia przez Was jakichkolwiek błędów proszę o informacje w tym poście,
będę starała się wszystko na bieżąco poprawiać i aktualizować!!

 

 

======================================================================================================

======================================================================================================


UPDATED     [15 February 2018]     UPDATED
ZAKTUALIZOWANE      
[15 Luty 2018]      ZAKTUALIZOWANE

- POLISH translation for WW 3.2.4.122f

 

WickedWhims_LP_POL_by_MyszkaPyszka [15-02-2018].rar

 

If you have any errors un-packing the file please use 7-zip

W przypadku jakichkolwiek problemów z rozpakowanie użyj programu 7-zip

 

 

Link to comment
On 11.01.2018 at 9:22 AM, Louiseee2505 said:

Wyświetla mi się komunikat - nieprawidłowy format pliku - nie znaleziono archiwów ! :frown: 

spróbuj z tego pliku, spakowałam jeszcze raz: WickedWhims_LP_POL_by_MyszkaPyszka_2.rar

On 11.01.2018 at 7:01 PM, staryportier said:

U mnie tak samo, ale rozpakowało się programem 7-zip.

naprawdę nie wiem dlaczego wystąpił u Was taki błąd, pakowałam to WinRAR'em, mam nadzieję, że z powyższego pliku będzie lepiej

w razie czego dopiszę, żeby używać 7-zip'a przy rozpakowaniu 

Link to comment
On 17.01.2018 at 5:22 PM, SimBuscus said:

@Myszka_Pyszka
Dzięki wielkie. Też chciałem się za to zabrać, ale zabrakło mi czasu. Dzięki, że mnie ubiegłaś. :smiley:

Widziałem, że TURBODRIVER zaktualizował moda i plik Translation_Templates.

pod koniec przyszłego tygodnia zerknę co tam się pozmieniało i spolszczę resztę,

akurat mam sesję egzaminacyjną i chwilowo nie mam nawet minuty aby zerknąć w pliki :smiley:

 

ale obiecuję, że do końca przyszłego tygodnia ogarnę ;-) 

 

Link to comment
21 hours ago, Pati2309 said:

trzeba ten plik wrzucic do plika modow? bo mi nie dziala to :frown:  jesli mozesz to napisz dokladniej co trzeba zrobic :smile: 

Najpierw pobierz wickedwhims (wersję z 30 grudnia) i wypakuj do folderu mods. Potem ściągnij spolszczenie i wypakuj 7 zip też do folderu mods, dokładnie ten plik package: WickedWhims_LP_POL_by_MyszkaPyszka.package. Zaznacz w opcjach w grze obsługę modów i modyfikacji ze skryptami. Musi działać.

Link to comment
22 hours ago, Pati2309 said:

trzeba ten plik wrzucic do plika modow? bo mi nie dziala to :frown:  jesli mozesz to napisz dokladniej co trzeba zrobic :smile: 

Tak : --- >Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods

Polecam utworzyć w katalogu "Mods" kolejny katalog o nazwie "WickedWhims" , i tam skopiować zarówno pliki moda WickedWhims jak i powyższe spolszczenie.

Link to comment
On 13.02.2018 at 6:50 PM, nitras said:

Dziękuję Myszko. Zobaczę jak wygląda mod po polsku :smiley:

 

Zauważyłem błąd podczas testu na płodność nie pokazuje wartości liczbowej.Są same %.

 

Wrzuciłam właśnie aktualizację - powinno być poprawione, w razie czego napisz czy jest poprawione czy nie, chwilowo nie mam niestety jak sprawdzić sama :smile:

 

EDIT:// sprawdziłam dziś rano, wyświetla się już prawidłowo ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use