Jump to content

[SIMS4] Polish translation for WickedWhims - for update v162g [22.01.2021] [Projekt skończony]


Recommended Posts

9 hours ago, Adrianmegusta said:

Tak, zawiera ona tłumaczenie pod patreona, z nowościami tam zawartymi, aby szybciej wydawać kolejną wersję, gdy ujrzy ona światło dzienne. 

Edit: jest 5 plików do przetłumaczenia, jeden tam ma 800+, drugi 500+ i dodając każdy wychodzi coś ponad 2k linijek tekstu. 

Wiem bo je właśnie łączyłem :P

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 12/10/2019 at 1:47 AM, Crives said:

Hej. Mam pytanie. W sumie za każdym razem zrzucam sobie tłumaczenie do finalnego pliku moda. Jakoś nie lubię osobno :P
Tylko tak teraz patrzę sobie i mam pytanie. Podstawę tłumaczenia wziąłeś z wersji z Patreonu? Bo wersja twojego tłumaczenia ma ponad 2000 linijek gdzie public po ściągnięciu ma 800.

Czy po prostu to jakieś brakujące linijki? xddd Pytam bo ostatnio siedziałem i ustawiałem pod siebie tłumaczenie kopiując i edytując te 200 linijek :P

W osobnym pliku jest lepiej. Gdy pobierzesz nowszą wersję moda, i nadpiszesz ją spolszczenie nadal działa. Wystarczy wrzucić plik do folderu Mods.

Link to comment
  • 2 months later...
On 4/1/2020 at 5:22 PM, olson1997 said:

Tłumaczenie po dzisiejszej aktualizacji nie działa, mimo że poprzednie działało .

Co co co, pamiętaj, że musisz mieć grę po polsku oraz tylko jeden plik z tłumaczeniem, może znajdować się w katalogu z modami.

Link to comment
2 hours ago, Wilgefortis said:

Hejka, mam problem, mianowicie nie chce mi się otworzyć strona, aby pobrać, od razu wyskakuje błąd, że nie mam uprawnień. Ma ktoś podobny problem, albo potrafi mi pomóc? 

 

Żadna strona nie powinna się otwierać po kliknięciu w plik, po prostu od razu powinien się on zacząć pobierać

Link to comment
19 hours ago, Adrianmegusta said:

Żadna strona nie powinna się otwierać po kliknięciu w plik, po prostu od razu powinien się on zacząć pobierać

dziś już normalnie się pobrało, nie wiem czemu nie chciało wcześniej pójść, ale i tak dziękuje za pomoc :)

Link to comment
20 hours ago, aleksandria93 said:

Są jakieś inne ciekawe/przydatne mody po polsku ? :)
Z góry dziękuję

 

Nie wiem, czy Ciebie zainteresuje, ale znam moda fajnie rozbudowującego grę dla osób ze społeczności LGBT+ i jest przetłumaczony na polski.

Link to comment

Wiecie jaka może być przyczyna nie działania u mnie tego tłumaczenia? mam włączone skrypty, mody ale gra w ogóle nie czyta tłumaczenia, jest wpakowany luźno do modow tam gdzie wickedwhims. Dodam, ze jakieś stare tłumaczenie innego autora u mnie działa bo na próbe wrzuciłam je na chwile do gry. Dodam, że mam macbook jeśli to ma jakieś znaczenie 

Link to comment

Pobrałam przed chwila tlumaczenie i mi tez nie dziala. Tak samo jak ta dziewczyna msm macbooka, Jaki moze byc powod?

On 4/10/2020 at 1:25 PM, Moniczqq1 said:

Wiecie jaka może być przyczyna nie działania u mnie tego tłumaczenia? mam włączone skrypty, mody ale gra w ogóle nie czyta tłumaczenia, jest wpakowany luźno do modow tam gdzie wickedwhims. Dodam, ze jakieś stare tłumaczenie innego autora u mnie działa bo na próbe wrzuciłam je na chwile do gry. Dodam, że mam macbook jeśli to ma jakieś znaczenie 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use