Jump to content

[SIMS4] Polish translation for WickedWhims - for update v162g [22.01.2021] [Projekt skończony]


Recommended Posts

14 minutes ago, asdfasdfasdfgasd said:

Jeszcze nie testowałem ale już sie jaram, zajebiście, dzięki! ❤️

 

btw. to teraz jednorazowo takie tłumaczenie, czy będziesz się starał na bieżąco z kolejnym update?

Na bieżąco, mam tyle wolnego czasu i chęci, że raczej nie porzucę tego pomysłu prędko :)

Link to comment
8 minutes ago, kaktusik262 said:

U mnie nie działa. Nie mam ani WW w podfolderze, ani tłumaczenia. W okienku informującym o zainstalowanych modyfikacjach na początku gry jest tłumaczenie, ale po wejściu do gry wszystko jest po angielsku.

Tak, tak to wina najnowszej wtorkowej aktualizacji do gry. Czekam na odpowiedź Turbo dotyczącą tłumaczeń.

Link to comment
1 hour ago, Adrianmegusta said:

To jest dobre pytanie, ale to już zależy od tego jaką zawartość chcesz mieć w swojej grze.

To też  prawda ,a tobie też  nie wyświetlają się niektóre nazwy animacji po spolszczeniu ?

Link to comment
19 hours ago, Adrianmegusta said:

Dodałem notatkę do tego, to jest wina aktualizacji simsów 16.04, Ea ma to naprawić do piątku podobno. 

Dobrze wiedzieć .Cóż Zawsze EA coś psoci  ,choć nie tak jak mi fachowcy z serwisu ,który w  nazwie ma  Komputer.Ci to pojechali mi nieźle nie dość ,że miesiąc czekałam na laptopa to choć wymienili  kilka rzeczy to nie wspomnieli ,że wyrwali   3 śrubki z czego dwie przy zawiasach .Niestety nie chcą naprawić ,a nie zająknęli się przy oddawaniu sprzętu .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use