Jump to content

Czech translation for WickedWhims - Čeština do WickedWhims update


Recommended Posts

Czech translation for WickedWhims - Čeština do WickedWhims update

View File

ČEŠTINA pro WickedWhims aktualizace 165 c

Testováno pro The Sims 4 verzi: 1.73.57.1030

 

 

⇩⇩ !!! Za případnou podporu WickedWhims_LP_1_CZE na Patreonu předem děkuji !!! ⇩⇩

  https://www.patreon.com/JanJezekKucera

 

 

Jsem zpátky !!!

 

 

Cz:

 

Protože se nenašel nikdo, kdo by udělal překlad do českého jazyka, vrhl jsem se na to sám. S mojí slabou angličtinou (za pomoci slovníku) a s rozbitou klávesnicí, se mi to snad povedlo.

Nejnovější aktualizaci Vám přináší Jezzek.

Díky.

 

 

 

 

En:

 

Because there was no one who did the translation into Czech language, I threw my strength to do it. With my poor English (with the help of a dictionary) and with a broken keyboard, perhaps I did it.

 

 

 


Instalace / Install Instructions:

 

1. Stáhnout soubor / Download file

 

2. Rozbalit / Unpack

 

3. Odstranit starý soubor s Češtinou / Delete old Czech language file

 

4. Soubor .package zkopírovat do složky: / Copy .package file to folder :

 

Users\(Current User Account)\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Mods\

 

 

 

 


CZ:

Nová verze 

165.c

je odzkoušená, plně funkční a je kompaktibilní i se staršími verzemi WickedWhims.

 


EN:

 

 

The new version 

165.c

is tested, fully functional and is compatible with older versions WickedWhims.

 

 

 


Vyžaduje: http://www.loverslab.com/files/file/3169-wickedwhims/

 

 

!!! Nejnovější verzi stahujte na Patreonu !!!

 

https://www.patreon.com/JanJezekKucera

WickedWhims_LP_1_CZE.package


  • Submitter
  • Submitted
    02/11/2017
  • Category
  • Requires
    http://www.loverslab.com/files/file/3169-wickedwhims/

 

Edited by Jezzek
new version
Link to comment

 

Seš šikovnej . Já to sice stahovat nebudu ale určitě se najde spousta lidí co to uvítá. ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky. Strávil jsem na  tom asi 48 hodin, ale jen proto, že mě zlobí klávesnice.  Tak jsem všechno přepisoval přes klávesnici na obrazovce. Prostě vopruz. Původně jsem si chtěl přeložit jen některé složitější výrazy. Ale pak mi to prostě nedalo. No a když jsem byl hotovej, tak mě napadlo se o to podělit s ostatními.

 

Link to comment

 

Díky. Strávil jsem na  tom asi 48 hodin, ale jen proto, že mě zlobí klávesnice.  Tak jsem všechno přepisoval přes klávesnici na obrazovce. Prostě vopruz. Původně jsem si chtěl přeložit jen některé složitější výrazy. Ale pak mi to prostě nedalo. No a když jsem byl hotovej, tak mě napadlo se o to podělit s ostatními.

 

 

To už tak bejvá. Zákon schválnosti je kujva hhhh. Mě vždycky zradí myš a tu poslední sem i bil  :D . No a lidi to stahujou takže se to i docení.  Dobrá práce a zatim čus.

Link to comment

I hope this will be helpful for some people, thanks!

 

And I thank you. Thanks to your work is much more fun playing Sims.

Preklady sú svina, dobrá práca :)

 

I ked som nikdy nehral sims, pretože ma nejak extra nelákali, teraz už začínam o tom uvažovať :P

 

Díky WickedWhims je hraní Simíků opravdu zábavnější. ;)

 
Link to comment

Tak to se přiznám že sem chodim na skyrim mody. Sims 4 sem začal hrát ze strašný nudy a nebejt WW tak mě to přestalo bavit o tejden dřív. Takže po tejdnu a jednom dni  :D . Mě baví takový to stavění a hraní si okolo hraní . 

 

Jj já pro změnu utekl od  Skirimu k Sims :D

Link to comment

 

Tak to se přiznám že sem chodim na skyrim mody. Sims 4 sem začal hrát ze strašný nudy a nebejt WW tak mě to přestalo bavit o tejden dřív. Takže po tejdnu a jednom dni  :D . Mě baví takový to stavění a hraní si okolo hraní . 

 

Jj já pro změnu utekl od  Skirimu k Sims :D

 

ahoj děkuji za Český jazik hrozně mi to zjednodušilo bylo by možné tedy jestly to umite aby simici začaly kouřit cigarety smoiking nebo jak se to piše .... 

Link to comment

 

 

Tak to se přiznám že sem chodim na skyrim mody. Sims 4 sem začal hrát ze strašný nudy a nebejt WW tak mě to přestalo bavit o tejden dřív. Takže po tejdnu a jednom dni  :D . Mě baví takový to stavění a hraní si okolo hraní . 

 

Jj já pro změnu utekl od  Skirimu k Sims :D

 

ahoj děkuji za Český jazik hrozně mi to zjednodušilo bylo by možné tedy jestly to umite aby simici začaly kouřit cigarety smoiking nebo jak se to piše .... 

 

Ahoj. Na to si pamatuji z Sims 2, nebo 3. Ale to bohužel neumím. Snad se časem někdo  najde, kdo to udělá. :sleepy:

Link to comment

 

 

Tak to se přiznám že sem chodim na skyrim mody. Sims 4 sem začal hrát ze strašný nudy a nebejt WW tak mě to přestalo bavit o tejden dřív. Takže po tejdnu a jednom dni  :D . Mě baví takový to stavění a hraní si okolo hraní . 

 

Jj já pro změnu utekl od  Skirimu k Sims :D

 

ahoj děkuji za Český jazik hrozně mi to zjednodušilo bylo by možné tedy jestly to umite aby simici začaly kouřit cigarety smoiking nebo jak se to piše .... 

 

Ahoj. Já tak maximálně udělám krabičku na stůl (asi hhhh)  . Chvilku sem googlil a jak píše Jezzek je to zatim jen na sims 3.  Ale už to tu na foru řešej a možná to někdo udělá. Občas se koukni sem : http://www.loverslab.com/topic/70032-smoking-mod/  třeba tam na něco narazíš. Zatim ti musí stačit to kouření z WickedWhims  :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hey! If you're still interested in WickedWhims and keeping this translation updated then I am glad to inform you that a new template for version 2.1.2.090 is now included in the WickedWhims topic.

Changes were made to the: Main, Exhibitionism and Woohoo files, the rest remains untouched. You can see the diffs here: https://github.com/TURBODRIVER/TURBODRIVER.github.io/commit/fdbf65a37e18a497f48b06c6e3fb705f1f61a839?diff=split

 

Thanks!

Link to comment

Hey! If you're still interested in WickedWhims and keeping this translation updated then I am glad to inform you that a new template for version 2.1.2.090 is now included in the WickedWhims topic.

Changes were made to the: Main, Exhibitionism and Woohoo files, the rest remains untouched. You can see the diffs here: https://github.com/TURBODRIVER/TURBODRIVER.github.io/commit/fdbf65a37e18a497f48b06c6e3fb705f1f61a839?diff=split

 

Thanks!

 

Thank you for the information. I'll look into it as soon as possible. And of course I will soon upload the updated file.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, see our Privacy Policy & Terms of Use